21 kobiecych zachowań, które doprowadzą każdego faceta do szału!

Porozumienie w związku to sprawa absolutnie podstawowa. Okazuje się jednak, że wyjątkowo trudna do zrealizowania. I nie chodzi wcale o złą wolę, ale raczej wrodzone różnice między płciami. To, co nam wydaje się absolutnie normalne – przeciętny facet uznaje za absurd. I na odwrót. Mamy różne priorytety i przyzwyczajenia, które utrudniają pełne zrozumienie i akceptację. Same często łapiemy się na tym, że nie potrafimy zrozumieć męskiego zachowania.

Tym razem skupmy się jednak na tym, co my rzekomo robimy źle. Oto 21 najczęściej stawianych przez facetów zarzutów. Sytuacje, które dla nas są całkowicie naturalne, a ich doprowadzają do szału. Podobno wszystkich bez wyjątku.

Zawsze możemy usprawiedliwić się niewiedzą i brakiem zrozumienia, ale po zaznajomieniu się z tą listą stracimy te argumenty. Mężczyźni naprawdę chcą, byśmy zdawały sobie z tego sprawę i unikały gestów, które mogą ich jedynie rozwścieczyć. Obiecują, że odwdzięczą się tym samym. Nie do końca w to wierzymy, ale może jednak warto im ustąpić…

1. Kiedy opowiadasz o naszym związku wszystkim wokół, a nasza relacja staje się tematem koleżeńskich dyskusji. To naruszenie prawa do prywatności intymności.

2. Kiedy rozpoczynasz igraszki, ale w pewnym momencie się wycofujesz i zostawiasz mnie bardzo podnieconego. Tak się po prostu nie robi, bo dla faceta to tortury.

3. Kiedy zadręczasz mnie rozmową w czasie wykonywania innej czynności, na której muszę się skupić. Faceci nie mają aż takiej podzielności uwagi, jak kobiety.

4. Kiedy wychodzisz z założenia, że będąc razem wszystko musimy robić razem. Każdy mężczyzna potrzebuje odrobinę własnej przestrzeni i chwili oddechu.

5. Kiedy w twoim towarzystwie nie mogę liczyć nawet na kilku minut absolutnej ciszy. Nie musisz ciągle mówić, żebym był świadomy twojego zainteresowania.

6. Kiedy wykorzystujesz swój seksapil, aby flirtować z innymi facetami w mojej obecności. Doskonale widzę, jak mrugasz do sprzedawcy albo pożerasz wzrokiem kelnera.

7. Kiedy pytasz mnie, czy wyglądasz grubo w tym ubraniu. Nie chcemy wdawać się w dyskusje na temat rozmiarów i kilogramów, bo jeszcze żaden facet nie wyszedł na tym dobrze.

8. Kiedy nie rozumiesz moich zainteresowań i z góry uznajesz je za głupie i bezsensowne. A tym bardziej, kiedy każesz mi z nich rezygnować, żebym poświęcał czas tylko tobie.

9. Kiedy cały czas próbujesz mnie wychowywać, zanim po prostu ze mną być. Syndrom matki to jedna z tych rzeczy, które najczęściej doprowadzają do rozpadu związku.

10. Kiedy jesteś zbyt cnotliwa, a przynajmniej próbujesz robić takie wrażenie. Nie ma nic złego w seksie i innych cielesnych przyjemnościach. Nie stracę do ciebie szacunku, jeśli się do tego przyznasz.

11. Kiedy płaczesz z byle powodu, tłumacząc to później wahaniami hormonalnymi. W męskim organizmie także zachodzą tego typu procesy, a jednak nie beczymy co chwilę.

12. Kiedy zaczynasz być chorobliwie zazdrosna i śledzisz każdy mój krok. To, że lajkuję zdjęcie koleżanki na Facebooku albo rozmawiam przez telefon z inną kobietą, to jeszcze nie znak, że cię zdradzam.

13. Kiedy przesadzasz z makijażem i wyglądasz jak figura woskowa. Lubimy delikatny make-up, ale ten nie może przypominać silikonowej maski z domalowanymi oczami i ustami.

14. Kiedy ciągle wymuszasz na mnie zakupy. Niby chcecie być niezależne, ale jakoś nie przeszkadza wam prosić ciągle o więcej. Tym razem to ty kup coś dla mnie.

15. Kiedy próbujesz wprowadzać w życie trendy, a w efekcie wyglądasz jak ofiara mody, z którą wstyd się razem pokazać. Kobieta ma być ubrana, a nie przebrana.

16. Kiedy nie masz w sobie za grosz kultury i dobrego wychowania. Chamstwo i wulgarność to coś, czego nie zniesie u partnerki żaden facet.

17. Kiedy jesteś zbyt niezależna, a przynajmniej taką udajesz. Feminizm jest spoko, ale nie oznacza wrogości wobec wszystkiego, co związane z mężczyznami.

18. Kiedy oglądasz się za idiotami, zamiast docenić mnie. Wiele kobiet ma słabość do tzw. złych chłopców, którzy nie mają do zaoferowania nic, poza groźną miną i mięśniami ze stali.

19. Kiedy pijesz za dużo alkoholu i później muszę świecić za ciebie oczami. Nie tylko ty tracisz szacunek. Mnie też dostaje się za to, że nie potrafię cię przypilnować.

20. Kiedy upierasz się, że świetnie radzisz sobie za kierownicą, a tak naprawdę jesteś najgorszym kierowcą w historii. Czas najwyższy to zrozumieć i przestać ryzykować.

21. Kiedy zamykasz się w łazience i nie chcesz z niej wyjść przez kolejnych kilka godzin. Wiemy, że malowanie się i czesanie trochę trwa, ale bez przesady. My też mamy swoje potrzeby.

/Instagram, Papilot.pl/