BŁĘDY MAKIJAŻOWE, KTÓRE ODPYCHAJĄ MĘŻCZYZN. Sprawdź dlaczego SKREŚLIŁ CIĘ PO PIERWSZYM SPOTKANIU!

Każda z nas wie, że mężczyźni nie od dziś zwracają uwagę na Nasz wygląd. Niestety same ich od siebie odpychamy. Jak? Przekonajcie się same. Oto małe grzeszki urodowe, których faceci nie cierpią. Uważajcie jeśli nie chcecie być skreślone przy pierwszym spotkaniu.

Mężczyźni nie nawidzą…

 1. Publicznego poprawiania makijażu. Uważają to za puste i bezużyteczne.
 2. Suchej skóry. A kto to lubi?
 3. Źle dobranego podkładu. Ciemna twarz i jasna szyja… Nie ma dla nich nic gorszego niż odznaczający się podkład.
 4. Szminki na zębach. Mężczyźni są wzrokowcami, więc gdy zobaczą u nas szminkę na zębach, to bądźcie pewne, że nie oderwą wzroku od waszych ust.
 5. Owłosionego ciała, w szczególności nóg, twarzy, piersi, okolic bikini i pupy. Wyobraźcie sobie minę mężczyzny, gdy zdejmuje waszą bielizn i widzi busz… Najprawdopodobniej ucieknie szybciej niż Wam się wydaje.
 6. Nieświeżego oddechu przed pocałunkiem. Tego chyba nie trzeba wyjaśniać.
 7. Przetłuszczonych włosów. Świadczy to o braku czasu na najprostsze zabiegi higieniczne.Jednocześnie odpycha to mężczyznę do zbliżenia się.
 8. Zbyt dużej ilości szminki na ustach. Zazwyczaj kojarzy im się to z dzieciństwem i nachalną ciocią, która chciała dać im buziaka.
 9. Plastikowego makijażu, sztucznych rzęs i przerysowanych brwi. Któremu mężczyźnie podobają się zbyt grube lub odrysowane od szklanki brwi. Nie zawsze ilość idzie w parze z jakością.
 10. Zbyt krótkich włosów. Nie podoba im się to wizualne, traktują takie kobiety jak chłopczyce. Poza tym mężczyźni lubią bawić się naszymi włosami w czasie stosunku.
 11. Nadmiaru perfum lub mieszanki różnych zapachów. Chcą, abyśmy używały perfum dla nich, a nie dla całego świata. Mają być wyczuwalne tylko przy bliższym kontakcie.
 12. Zbyt długich paznokci. Uważają, że kobieta która ma za długie paznokcie, nie dba o siebie.