DOMOWE SPOSOBY NA POZBYCIE SIĘ PRYSZCZY. Zajmie Ci to tylko 15 MINUT! Efekt gwarantowany.

Pryszcze to częsty problem nie tylko młodzieży, ale i dorosłych. Zawsze pojawiają się w nieodpowiednim czasie np. przed randką, ważnym spotkaniem służbowym czy wyjściem z przyjaciółmi. Przedstawiamy kilka prostych kroków, których przestrzeganie pozwoli Wam pozbyć się pryszczy w naturalny sposób.

Czosnek zawiera właściwości antybiotyczne, których skuteczność w leczeniu pryszczy została potwierdzona. Zgnieć główkę czosnku i nałóż na twarz, szczególnie uważając, żeby ominąć okolice oczu. Czosnek zacznie działać po około 10-15 minutach. Po tym czasie zmyj go i osusz twarz ręczniczkiem.

Zmieszaj łyżkę cynamonu w proszku z łyżką soku z cytryny. Nałóż mieszankę na pryszcze. Po upływie 15 minut zmyj ją. 

Kolejnym skutecznym sposobem walki z pryszczami jest nałożenie na twarz pasty ze skórki pomarańczy. Pastę taką otrzymasz ucierając skórkę pomarańczy i mieszając ją z odrobiną wody.

Zmieszaj cynamon z miodem, aż uzyskasz jednolitą papkę. Nałóż ją na twarz tuż przed snem i zmyj rano. Powtarzaj zabieg co noc przez okres 2 tygodni.

Zmiksuj w blenderze surową papaję (ze skórką i nasionami).Otrzymany sok nałóż na zaognione pryszcze.

Do jednej miarki wody różanej dodaj taką samą ilością soku z cytryny i nakładaj na pryszcze. Pozostaw na skórze przez około 20-30 minut, a następnie zmyj letnią wodą.

Nałóż na pryszcze miąższ ze świeżych pomidorów i pozostaw na godzinę. Zmyj ciepłą wodą