Maseczka Glamglow doczekała się godnego następcy! Równie dobra i dużo tańsza…

Kilka miesięcy temu hitem Internetu okazała się brokatowa maseczka amerykańskiej marki Glamglow. Powstał jej odpowiednik za 5 zł!

Maseczka Glamglow zachwyciła przede wszystkim niestandardową formułą, w której znalazł się brokat i holograficzne gwiazdki. Marka coraz cześciej w swoich produktach zwraca uwagę na element wizualny. Nic w tym dziwnego, bo brokatowa maseczka skradła nasze serca. Teraz możemy uzyskać bardzo podobny efekt za jedyne 5 zł!

Selfie Projekt – polska marka kosmetyczna

Należy do firmy Maurisse i dostępna jest w drogeriach Rossmann. Selfie Project to kosmetyki stworzone przez specjalistów dla wyjątkowo wymagającej młodej cery. Skóra staje się piękniejsza – w każdej chwili gotowa na Selfie. Maski dostępne są w 4 wariantach: maska oczyszczająca, wygładzająca, nawilżająca i rozświetlająca. Każda z nich zawiera brokat i holograficzne gwiazdki, które dają niesamowity efekt wizualny.  Kosztują jedynie 4,99 zł

https://www.instagram.com/p/BlNw72pA3ZU/?utm_source=ig_embed

Działanie

GalaxyMasks to linia olśniewających maseczek, dzięki którym zabłyśniesz. Galaktyczne maseczki peel-off to nie tylko wyjątkowy wygląd, ale i skuteczna pielęgnacja. Niezwykle bogate w botaniczne składniki aktywne, błyskawicznie poprawiają wygląd cery. Każdy z czterech wariantów ma za zadanie oczyścić twarz oraz nadać jej promienny wygląd. Maseczki nie ściagają twarzy, dobrze się rozprowadzają i mają przyjemny zapach. Nie zawierają szkodliwych substancji: SLS, SLSE i parabenów. Lśniące drobinki nie są przypadkowe, bo przeznaczone do produktów kosmetycznych. Zostały przebadane dermatologicznie i nie są testowane na zwierzętach. Miałyście już okazję przetestować te cudeńka?

/ Instagram, JOY /